Kõige populaarsemad tooted

Hambaniidi asemel

Hambavahede puhastamine on sama oluline kui hammaste enda harjamine. Hambavahede puhastaja pääseb hambavahedesse kiiremini ja lihtsamini kui tavaline hambaniit.

Suuhügieeni nimel

Et hambaarsti külastused muutuksid üha harvemaks. Hambavahede puhastaja on parim investeering tervetesse hammastesse. See sobib kõigile, kes soovivad saavutada laitmatut suuhügieeni.

Breketitega

Hambavahede puhastaja on asendamatu abivahend ka breketite kandjatele, sest neid on hambaharjaga keeruline igakülgselt puhastada. Toidujäägid kogunevad breketite ja hambavahede vahele, luues bakteritele ideaalse kasvupinna. Seda saab hambavahede puhastaja abil vältida.

Keele puhastamiseks

Iga hambavahede puhastajaga on kaasas ka keele puhastamiseks mõeldud otsik, sest keele puhastamine, olgugi et me tihti selle unustame, on samuti oluline.

Kuidas hambavahede puhastajat valida?

Neid on kahte tüüpi – statsionaarsed ja juhtmevabad. Mõlemad on väikesed ja lihtsasti kasutatavad. Nende tööpõhimõte on sama, erinevad vaid veepaagi suurus, veekindlus, töörežiimid ja laadimine.

Juhtmevabad hambavahede puhastajad

Juhtmevabad puhastajad on väiksed, kaasaskantavad, kiiresti laetavad ning loomulikult juhtmetest vabad. Need on kerged, mahuvad peopesasse, võtavad vannitoas vähe ruumi ning neid on lihtne kasutada. Neid saab kasutada ka duši all olles, sest need on vee- ja niiskuskindlad. Sobivad reisile kaasa võtmiseks. Juhtmevabade seadmete veemaht on kuni 200 ml. Sobib kasutamiseks 1-2 inimesele.

Statsionaarsed hambavahede puhastajad

Kuigi statsionaarsed seadmed võtavad vannitoas natuke rohkem ruumi, mahub nendesse ka rohkem vett – kuni 1000 ml – tänu millele ei pea paaki nii tihti täitma ning see võimaldab põhjalikku hambapuhastust ühe korraga. Statsionaarsed seadmed sobivad hästi kogu perega kasutamiseks, neil on ka rohkem erinevaid survetugevusi. Need ei ole veekindlad.

Kuidas hambavahede puhastajat kasutada?

Neid on äärmiselt lihtne ja mugav kasutada. Need töötavad survepesuri põhimõttel. Sedasi on võimalik ligi pääseda keerulistesse kohtadesse suuõõnes, kuhu koguneb kõige rohkem hambakattu, mis esmapilgul silma ei hakka. Igal seadmel on kaasas erinevad otsikud. Seadet tuleks kasutada igapäevaselt. Hambapesu tuleb alustada hambavahede puhastamisest ning seejärel kasutada tavalist hambaharja. Hambavahede puhastamine võtab aega umbes minuti. Kinnita soovitud otsik seadme külge ning täida seejärel veepaak veega (me ei soovita kasutada mingeid muid vedelikke). Seejärel lülita seade sisse ja suuna veejuga hambavahedesse. Reguleeri veesurvet nuppude või käepideme abil, sõltuvalt sellest, milline seade sul on. Seadet kasutades seisa kraanikausi kohal sedasi, et vesi saaks suust välja voolata.

Miks hambavahede puhastaja osta?

Hambavahede puhastaja ei ole nii kulukas kui esmapilgul võib tunduda. See on investeering hammaste tervisesse, tänu millele hakkab hambaarsti juurde vähem asja olema. Meie tootevalikus on lai valik seadmeid erinevate hindadega.

Kõik tooted
Shopping Cart